Reakcia na: tr3mp #14401:
Esteze si tam dal "Just Kidding", lebo by som ta zaradil do zoznamu istych ludi...
Studoval som to.
Da sa - ano - ved som Ti to napisal, ze ano. Ale nie je to uz realne.
Veď porozprávaj niečo bližšie, čo v článku nebolo ...
Turbo
Pokial most nestoji, nie je neskoro. Ako strojar velmi dobre viem ako je to so zmenami pri stavbe strojov uz pocas ich stavby. A o mostoch to plati tak isto. Vsak si vezmi kolkokrat sa pozastavila vystavba dialnice v useku Mierova - Senecka. Vzdy kvoli niecomu inemu. Takze ten most by sa dal kludne pozastavit a zmenit tak, aby na nom bola tramvaj.