Sice starsie, ale este som to tu nevidel:
http://vas.cas.sk/clanok/774/novy-displej-v-elektricke-uplne-skomolil-nazov-zastavky.html
http://vas.cas.sk/clanok/774/novy-displej-v-elektricke-uplne-skomolil-nazov-zastavky.html
luky133
http://i50.tinypic.com/2ldxa54.png