No neviem, začína v tom byť riadny chaos, pretože prvokolónne Ikarusy sa pravidelne vypravujú na linky 78 a 83... Na odstavných plochách v Trnávke som zase pre zmenu videl voz z Jurajovho dvora... Čo sa to deje? Ide sa zlúčiť 1. kolóna s druhou?
Ktore mapy mas na mysli?


Turbo
napíš čo si myslíš o tej "T3SUCSK". a aj Vingálokov názor ma zaujíma. škoda že som musel páliť do Trnavy, inač by som zostal a pokecali by sme.