Čo sa týka Sorov na 29 zatiaľ kapacitne postačujú, mal som možnosť sa o tom dnes presvedčiť sám, ale obávam sa, že v čase školských výletov to bude horšie.3509,3510,3511 sú pevne pridelené na 29 cez týždeň.
Mimichodom videl som Ikarus 280 ( #1897) na 70-tke,je to náhoda alebo niekto videl aj viac zázrakov?
Mimichodom videl som Ikarus 280 ( #1897) na 70-tke,je to náhoda alebo niekto videl aj viac zázrakov?
Ktore mapy mas na mysli?
Turbo
Aj ja nosím so sebou foťák (áno, už aj ja) a dnes som mal ihneď dve príležitosti:
21 na ceste z DNV horel motor, a nejaký záložný trolík si postával niekde na kramároch. A odfotil som to? NIE! Lebo sú to absolútne voloviny, ktoré stačí napísať (alebo ani to nie). A keďže už nosím ten foťák tak mi kľudňe brnknite ak niečo zaujímavé (rozumej: nehody, brutálne zápchy, nové reklamy, vozidlá, etc,etc...) uvidíte. tel: 0907 169 795, ale to som tu už niekde písal.
Spectre:
Tie fotky nascanujem ja aj ich upravím, OK?