Reakcia na: 810zssk #143182:
ako má fungovať BID? Tak by mohlo fungovať aj zrevitalizovanie železnice...spraviť zo železnice nosný systém, pričom autobusy by len spájali prestupné body s obcami...
.
Možno by sa dalo uvažovať napr. nad názvom Ostredky, aby to bolo presnejšie.
luky133
"V novom členení úsekov vyriešil rezort dopravy aj podnety od miest a obcí tak, aby neboli spoplatnené cesty, ktoré využívajú mestské autobusy. K ich začleneniu medzi spoplatnené úseky došlo, pretože mestá pri rozširovaní svojich intravilánov neaktualizovali cestnú databanku."