Reakcia na: no.ev.di. #140688:
Nikdy nevieš, a ani nikto nevie, kedy sa uzavrie Starý most aj pre MHD. To môže byť teoreticky už rok po jeho uzavretí pre iad, teda 31.12 t.r. (idealistický odhad), ale kľudne v marci apríli máji.. ale aj o 10 rokov...
Preßburg.Germane
Aj ja som dnes stretol revízorov, presnejšie muža + ženu a boli slušní tak som si myslel, že úroveň DPB aj ohľadom kontroly sa zmenila, žiaľ po tomto príspevku mením názor o 180 stupňov.
Nemám vôbec v obľube násilie a dupľom takéto neoprávnené.
Mám také tušenie, že toto fórum chodia čítať i ľudia z vedenia DPB ? . Tak tu napíšem.
Ľudia - cestujúci kto môžte kúpte si vlastné auto, treba zabrániť aby sa ten hnusný monopolný podnik - DPB na vás priživoval. A za to, že využíva ešte niekto služby MHD, navyše v dnešnej dobe automobilového rozmachu, tak ešte dostane "popapuli".
Však platí náš zákazník - náš pán ? ? ?
Ja osobne som zástancom preferovania hromadnej dopravy pred automobilizmom - tak aký je trend vo vyspelých krajinách. Ani nemám auto.
Po dnešku sposob cestovania aspoň v Bratislave, zrejme prehodnotím.
A DPB si može strčiť už aj tie Capacity, nech nákúpi čokoľvek, s takýmto prístupom k zákazníkom, to nikdy moderný podnik nebude. Ani "moderné" logo nepomôže.