Reakcia na: no.ev.di. #140288:
Presne tak,mas pravdu.Tak to je v IK 412,vsetky tlacitka su zaroven aj dopyt aj signalizacia.Zo vsetkych vozov by prave tento system ako je v IK 412 bol najvhodnejsie riesenie.V podstate je to tak aj v Solarisoch,tie tlacitka co su pri dverach maju duplicitnu funkciu,dopyt aj signalizacia.Ostatne su iba signalizacia.Preto ich maju niektori odpojene a prelepene aby ich ludia nepouzivali a pouzivali iba tie pri dverach. ?
Ale na týchto zastávkach vyčína "označníkový fantóm" už dlhšie. Už niekoľkokrát tie označníky spílil a pohodil vedľa, ale v poli sú poprvýkrát
stevo
No povedzte mi prosim, ako si to mam vsetko zapamatat???!!!
Tak nestlacim dopyt a bus mi nezastavi (ked som vnutri), alebo odide (ked som vonku), alebo budem stlacat dopyt a nejaky nervoznejsi vodic sa nas..erie a zacne po mne revat? ? ? ?