Reakcia na: no.ev.di. #139572:
Kedysi pri vyhľadávani na www.cp.sk boli ceny lístkov (obyčajný aj zľavnený tuším) aj pri Slovak Lines, ale potom to zrazu zmizlo. Predpokladám, že to závisí od rozhodnutia dopravcu, či si to tam dá zverejniť. Keď som raz SL písal v inej súvislosti, spýtal som sa aj na toto, ale túto moju otázku odignorovali. ?
Valec
Ceny SL (a tuším už ani iných autobusových dopravcov) portál CP už nezverejňuje, naviac "spustením jednotnej tarify BID pribudne aj informácia o cene".
Re #139562 zakaznik: To bude tým, že rýchliky nie sú a zatiaľ ani nebudú integrované.
Re #139563 Puki: Kvetoslavov je mimo zaintegrovaného územia. Spojenie vlakom ti nenájde preto, že zatiaľ čo vlak je "odstrihnutý" dobre, linka SL 108409 nie. Správne by ti to spojenie nemalo nájsť vôbec.
Očakávam teraz búrlivú diskusiu o tom, či je vyhľadávanie spojení len na území BID správne, alebo nie. Vopred teda upozorňujem, že spôsob vyhľadávania na záujmové územie (teda územie budúcej BID) je zhodný s vyhľadavaním na pid.idos.cz. Akékoľvek "vylepšenia" by bolo treba vraj zložito programovať, čo by v tomto štádiu (a za súčasnej finančnej situácie) bolo zbytočným vyhadzovaním peňazí. ?