Reakcia na: Turbo #13928:
Áno, úplne ma fascinujú tie imbecilné vrchárske kombinácie pevných a pružných svoriek. Keď sa pozrieš ďalej, je tam relatívne nová a rýchla ťahová zbiehacia výhybka. Ale tie pevné oblúky pred ňou, sústava pevných svoriek v každom smere aj tak nedovolia cez ňu prejsť rýchlo. Ing. Para je proste ...ot, ...ot a ...ot a úmyselne sambotuje zlepšenie stavu TV v BA.
), môžeme cez e-mail.
Turbo
Rozchod niako neovplyvni stupavost. Je to uplne jedno, ci sa ide na metrovom rozchode alebo zeleznicnom. Ono to zavisi od vozidla, kolko to zvladne, nie od rozchodu. Na strbu jadi zubacka, pokial viem, takze tam sa 14 % neprekonava adhezne.