Darro: tebe asi este nik nedal pohube, ze ano ? s tym ako si tu (podla mna bezdovodne) vybehol po inych ludoch, by si zasluzil aj tym vyhybkovym zelezom dostat, dufam ze sa dostanes niekedy pod KLFovo zelezo...
MAJ SA!
), mne osobne je jasné, kde čo je. Chaos v pomenovaní panuje všade - ako sa volá cintorín?

Pre tych, co dispecera nesleduju, je dost nejasne, preco sa Darro obul do bioravera a preco vlastne tr3mp odpoveda aj mne.
Papyr
A ten ton tvojho prispevku si nechaj pre svoju slovencinarku, ta si ho zasluhuje, ked ta nevedela naucit ani to, ze nazory su s tvrdym y a mimobratislavski (v mnoznom cisle) zase s makkym.
Z toho, ako casto sa tu objavuje tvoja prezyvka, nie je velmi jasne, ze sa uz tak dlho zaujimas o MHD. Vacsina ludi, co tu je, sa o nu zaujima od narodenia.
BTW: ludia, prestante (prestanme) sa hrat na velkych Ing. a zacnime sa hrat na velkych MUDr. Je to omnoho viac srandy. Ja som si dnes napriklad nadherne zapitval