Reakcia na: kacka #133349:
Zaujímavé, že v žiadnych aktuálnych článkoch nie je spomínaná oprava Karloveskej. Idú alebo chceli tam opravovať cca 800m dlhý úsek cesty, ktorá si to podľa mňa zatiaľ až tak nevyžaduje. Preto mi vŕta hlavou či sa bude realizovať. Oprava bola naplánovaná od 7.8.2009 do 10.8.2008 takže jedine ostáva len čakať či ju budú opravovať. ?
?
Ámos
1. lool ze nenavist. Takymi emociami neplytvam.
3. Aka zurivost. Ci ty uz vies rozoznat s pisaneho textu aj emocie. No proste ty vies vsetko ?
4. Ale samozrejme, ze to neham na tebe, ale rovnako ako ty tu reagujes a zdrbavas kazde dieta/tinedzera tak ja budem reagovat hlavne na teba. A preco? Lebo ma to proste bavi a nemam rad taky ten Ficovsko-meciarovsky charakter akym oplyvas.
Re #133327 S499.1023: rofl, si sa opisal dokonale. ?