Reakcia na: luky133 #133241:
Kedy sa prestali vyrábať Karosy B961? Keď nad tým tak spätne premýšľam, tak je škoda, že sa ich sem nepodarilo zakúpiť rovnaký počet ako B741. Teraz by sme mali aspoň podstatne menšie problémy a Ik280 a 283 by mohli dojazdiť oveľa skôr ako v r. 2008. Takisto by sme sa nemuseli srať s GO TAM-BUSov, ktoré aj tak dlho po oprave nedožijú, viď 2410 a 2411.
karosaB952e
možno si DPB dal len pauzu aby nemusel platit prazdninove mesiace, dlho som nečital diskusne forum ale su už BYSTRICE preč? alebo ešte vo vozovni v BA? dakujem