COLOR: ...a to keby si ešte vedel, že v máji sem pribudne galéria fotiek ŽST Filiálka... Čo sa týka Nového mosta, je to podľa mňa celkom pekná fotka od Peťa Duraja, a keď už ju Spectre zoscanoval, tak by bolo škoda ju niekam nedať. Niektorí naši spolupracovníci by tu napríklad radi videli aj fotky starej Bratislavy, takže možno sem niekedy v budúcnosti niečo také pribudne, ale rozhodne to nebude ani 5% iMHD.sk.
OK, dost o ciernom cestovani.
Tentoraz sa mi zdaju byt trochu tmavsie, no mozno to bude iba tym ze zakazdym bolo zamracene... Len mam blby skener, takze vysledok potom neni az tak dobry...uz som zopar naskenoval a vecer ich poslem d3k0vi, mozno nieco vyberie... Mozno ja pojdem dakedy na Cofax...kde tam budes ?? poslem SMS ??

tebece