Cookies: Spytam sa BigMaca - rano jazdil s Domo-m.



Tak som si aspon tu zapchu vyfotil a isiel som do skoly...ale pri hribikoch vidim ze tu 7925-6 odstavili tak som si ju tiez odfotil...ako tam tak beham a fotim to mnozstvo elin tak zrazu na semaforoch uz nic nestoji ale dalsia zapcha sa vytvorila za Jurigovym nam. Tak idem kuknut ze co je, a vidim ze 7929-30 sa pokazila :-)) Takze premavka sa opat zastavila :-))) A zapcha to bola zase poriadna lebo to bola asi len 5. elina z tej prvej zapchy :-))))
COLOR
Spectre: Ja chcem fotky! Ja chcem fotky! Ja chcem fotky!
TeBeCe: Prajem Ti pekne fotky, lebo ja som mal Polaroid film a dal som to do Kodak-u a niekedy namiesto zltej bola zelena a cervena bola strasne kriklava... ale inac celkom pekne, ved uvidis... o 100 spravax viem
Niektore z tych novych fotiek zo 14.4 by tu ani nemuseli byt... su dost nekvalitne.