Reakcia na: M3go #126726:
Mas nebodaj dojem ze dnes sa autobusy v BA vyraduju lebo su vysokopodlazne? ? Ja by som investiciu do B961 povazoval zbytocnu z toho titulu, ze sa tu robia/robili(?) kvalitne generalky B741 na CNG a B961 by boli zbytocne drahsiou alternativou.
Ale neriesme to uz teda.
stevo
a konspiracnymi teoriami je to tiez o nazore a myslim si, ze jedina nenormalna anomalia bol Marceloool, ktory tiez iba tlacil svoju ideu vlaku na Nivy. Ostatne ja osobne este beriem ako-tak v norme. Ak sa niekto prejavi velmi zle, obycajne ho potom niekolko ludi zjazdi, takze ja si myslim, ze stale je to ako-tak zdrava diskusia o doprave (priklad prehnitej, toxicke diskusie bez hlavy a je na topkach).