Reakcia na: shandon #117470:
Ešte lepšie. Chodí to každých 20 minút v špičke a 30 v sedle a chodí tam vajce tak ozaj dobrá kapacita ? pokiaľ viem, tak kým v BA neboli zasrané vajca, tak chodili normálne 12metráky. SOROV vôbec neni treba toľko koľko ich je. Stačia na linky ako 23,41,43,49,51,54,55,57,58 a 630.
TeBeCe
od 8.1.2009
- presmerovanie L32 cez banikovu
- nasadenie novych vozov na L32 (zrejme Tedom)
- ZRUSENIE L133 (v plane)
vyhladovo
- L32 smer DD zachadzka k Lidlu ?