Reakcia na: Kubusss59 #117445:
Mojko, ked bus velmi prudko zabrzdi tak casto ani drzanie nepomoze! Ja za to ze nedokazem porusit fyzikalne zakony zodpovednost nemam.
Keď chcú ísť cez Prístavný silou-mocou okolo Baumaxu alebo smer Slovnaft, tak v tomto prípade pokojne môžu íst po Apolle doprava na Prístavnú...
Janka22
neviete niekto ako jazdi cez vikend 13/1.
Ide poobede aj z vozovne??
Dakujem.