Reakcia na: hoppusmark01 #117431:
Chcel som aby prispevok nevyznel iba na Tvoju adresu, ale dal som ho pod Teba, lebo odtial sa to spustilo. Kazdy vodic je zodpovedny za svoje soferovanie a soferuje podla svojich schopnosti. Osobne pocity cestujucich z odstupu nemaju nijaky dopad na bezpecnost ich prepravy. Ty si zaplatis jazdu a oni Ta zvezu. Zodpovednost ako je vyhradne na vodicovi. Ked dnes zacneme natahovat vodicov, ze sa nam nezdaju ich odstupy, zajtra ich zacneme natahovat zato ze nevychadzaju zo zastavky az ked 300 m za nimi nic nejde atd.Oni vedia jazdit a vzdialenost si volia podla stavu a povahy vozidla, vozovky a svojich schopnosti. Oni vedia ze to ubrzdia a pokial nebrzdia vylozene nezmyselne prudko ako magori, tak nie je co riesit.

Ámos
Re #117385 810zssk: riesis p94oviny.
Re #117404 810zssk: opat riesis p94oviny.
Re #117409 geodeath: skus napisat na mail, lebo tvoje prispevky tu na imhd malokto cita.
Re #117411 frenky: Nechaj ho v tom zit! Iluzie su pre spravny vyvin jedinca velmi dolezite.