Reakcia na: luky133 #116056:
Nepomerne? Nepovedal by som... Je o niečo modernejšia, ale v zásade vyzerá stále tak isto... Myslíš, že aj z dvojnápravákov jazdiacich v nemeckom Bad Schandau má turista pocit, že sú moderné len za to, že majú nové polstrované sedačky?

sisi
inicializoval by Rakúskych blbcov! Nechceš yaložiť stranu Veľkej Moravy? Tá bola pred Veľkým Uhorskom a siahala až po Čierne more ! Blbcov je všade dosť! Na Slovensko som nikdy nenadávala!
Nevrieskaj, že nemám nahlásený trvalý pobyt! Môj trvalý pobyt je v Bratislave, prechodný v HU a riadne som zaregistrovaná na cudzineckej polícii a žiadny szstém nezneužívam! Riadim sa zákonmi, ktoré prijala táto spoločnosť!!!!!! Nenadávaj do zlodejov! Tvoje dane si strč niekam. Určite sú tak veľké, že by si ani jedného malého róma neuživil! Ten má zálusk na tvoje dane!!!