ahojte v dúbravke sme dve hodiny márne čakali na autobus Linky 34 . a ani iné dni linka 34 často nechodila. čím to je?

K veci - ako daleko za BA? Ja som myslel vyjazd na D1 a ten od centra nie je o moc vzdialeny oproti Petrzalke. Navyse tam sa moze vybudovat elektrickova doprava a bude aj fantasticka dopravna obsluznost (blizko letiska, dialnice, NS MHD).
Ike
Je non-sens donutit vsetkych navstevnikov ist MHD, preto ten dialnicny vyjazd pre navstevnikov zo strednej europy a slovenska, aby nam nezaplnili a nezapchali mesto, letisko pre ostatnych, MHD tiez pre domacich a zahranicnych...
na druhej je non-sense dufat ze sa takeho niecoho dockame ?