Reakcia na: Vladimír #107272:
Však to už máš pomaly aj viac ako polovicu cestujúcich.Re #107298 Max: Linky 1 a 2 boli dobré linky, nie len pre turistov. Asi len 2x počas celého života som sa nimi viezol z turistických dôvodov, zvyšné cesty boli práve z dôvodu výhodnosti týchto liniek. Avšak netreba smútiť, nové L1 a 2 tie pôvodné plne nahrádzajú, akurát sa nebude dať celé "kolečko" absolvovať, ale ruku na srdce, kto to naozaj používal.
Keď už rozprávate o úsporách, by ma zaujímalo, koľko no tom WL "trhne" keďže sa jedná v oboch prípadoch o spojenie 3 liniek do jednej. Na každej si viem tak max. ušetrené 2 súpravy predstaviť.
Re #107305 Osky: Ej, veruže máš dobrý prehľad. ?
Mike
Prímestské majú ísť: 3 ks autoškola, 2 ks 901, 2 ks 630, zvyšok netušim. Mestské netuším ale časť má nahradiť najstaršie sory, teda asi všetky čo budú vtedy po životnosti. Určite by mali zmysel na L28, 37 kde pomôže aj ten meter naviac.