Reakcia na: qwix #104284:
Ja osobne si myslím, že poplatky za odťah by mali byť. Nafta do odťahovacieho auta niečo stojí, tiež vodiča a mestského policajta treba zaplatiť. Takže ak súd rozhodol opačne, podľa mňa to bolo jednoznačne zlé rozhodnutie.

qwix
Ale stale Ti pokutu nevedia dat + ono diskutovane rozhodnutie sudu a protipravnosti poplatkov za odtah. Ale aby to clovek vyhadal za nulu, to uz by musel mat pevne nervy asi ?