Reakcia na: enumaelish #104043:
Veď ja nie som proti električke po Gagarinovej, ale zároveň môže byť aj trať cez Slovnaft... Ale žiaden násyp!!! ? Električka má ísť po ulici, keď sa tam zrušia BUS-pruhy, bude tam akurát miesto pre električku, ktorá nemusí ísť stredom cesty, ale po jej okraji, ako napr. v Rači, čo je podľa mňa lepšie... A dúfam, že sa mi tu teraz ozve nejaký angažovaný Dallas-kľúčový domovník zastupujúci ľud celého Prievozu, že on by súhlasil s električkou na Gagarinovej jedine v plytkom tunelY. ?
este na vianoce 2002 som pisal na MZ DNV aj do DPB a oba zdroje mi povedali ze rokuju o vystavbe obratiska v DNV ktore by sluzilo ako nahrada obratiska Na hriadkach pre zmyslane obnovenie linky 122
enumaelish
Môj názor je ten, že Hroboňova by sa dala odľahčiť keby bola vybudovaná trolej na Tomášikovej a mohli by sa určité spoje 201 a 202 vypraviť odtiaľ, pričom by sa dali robiť aj ďaľšie varácie linkového vedenia.