Reakcia na: Majo #102456:
Takže M3go nerovná sa MEG0? To sa mi nejako nezdá. Samozrejme, že očakávam, že mi to okamžite oznámiš do mailu
.
.
Ale nechajme to tak, nech tu nespamujeme.
Samozrejme, zmysel to ma len ked budu garantovane nizkopodlazne spoje.
Ike
btw. dnes som videl nejake 4 Mercedesy ci co, na D2 s naterom Slovak Lines, bez napisu ako sli do BA, zrejme nakupili na dialkovu dopravu - boli funglovky