Reakcia na: Ámos #101629:
Prenajom je dobra volba pokial nemas hotovost na celu sumu,to je pravda.Dokonca myslim ze pocas celej doby prenajmu vznika narok aj na nejake bezplatne odstranovanie zavad,ak sa nemylim.
to je fajn, obcas su vodici, ktorym by som podakoval (aj podakujem) ale pri okienku to nestaci niekedy...

Tramway
Vie mi niekto povedať, prečo nakoniec regionálna linka 630 premáva po inej trase?
Neplánuje sa v budúcnosti zmena jej trasy?
Díky moc.