Reakcia na: richardhudec #100993:
1) to zas bude radost, ked zatvoria sitinu:D:D:D
2)hlavne, ze sa za velke peniaze ten pas na trnavskej revitalizoval na jesen a teraz ak si vsimnete, tak vyzera omnoho horsie...hlavny problem nie su auta, ale chodci...najlepsie by bolo dat do stredu plot na styl staromestská ul a docasne stlpiky, pokym nevyrastie zelen na zamedzenie parkovania aut:)
richardhudec
http://www.bratislavskenoviny.sk/79400/doprava/tunel-sitina-bude-devat-dni-obojsmerne-uzatvoreny
Druhý katamarán bude premávať od konca mája
http://www.bratislavskenoviny.sk/79419/doprava/druhy-katamaran-bude-premavat-od-konca-maja
V páse pred zimným štadiónom budú stĺpiky
http://www.bratislavskenoviny.sk/79405/doprava/v-pase-pred-zimnym-stadionom-budu-stlpiky