Anndy008: len skoda, ze tieto slova sa nikdy nedostanu k tym spravnym ludom, ktori s tym mozu cosi urobit, cest vynimkam, resp. tato stranka, si myslim, neprinasa asi vobec ziadny osoh cestujucim, az na par nas...nych ludi, co sa tu vykricia, vyzuria a vynadavaju, a punktum!
takze: CEST PRACI! (manazment DPB)
takze: CEST PRACI! (manazment DPB)
Ale som rad ze si sa SAM takto zosmiesnil pred vsetkymi.
Juro
Si ten moj prispevok precitaj este raz, ja som argumentoval tym, ze to ze ho ma d3ko neznamena ze ho musi mat kazdy fanusik MHD. A DPB asi vie preco ho nema kazdy vodic.
A len tak mimochodom mam skoncenu VSDS (terajsiu Zilinsku univerzitu) v Ziline, takze nieco malo o doprave viem a tiez sa tym uz 6 rokov zivim.