Reakcia na: tr3mp #100198:
ono, moj nerealizovatelny sen je nahradenie vsetkej autobusovej primestskej dopravy zeleznicou (nieco na styl TEZ, nazvyme to BEŽ ? )... cize ak by sa to niekedy v buducnosti podarilo, tak by stacil na patrnoke jednoduchy terminal a ostatne prestupy by sa mohli realizovat na HLST...zial problem tohto mojho "sna" je v tom, ze nema zazemie...
hoppusmark01
Inak tiež si myslím, že BUS-pruhy by na Pražskej mali zostať, veď električka by nahradila len L83 a 34.. Všetky zvyšné trolejbusové+autobusové+SAD-linky by tadiaľ jazdili aj naďalej..
Preto by bol hĺbený tunel pre električku lepší.. Okrem toho by sa dal priamo napojiť na obratisko pod Hlavnou stanicou (teda ak sa zrekonštruuje Predstaničné nám.)