prejazdová 5-7110
131/1 4866 - vodič vzorne oblečený ?
+ dnes som si okolo idúc Vozovne Hroboňova všimol že tam pribudlo len niekoľko nových pozinkovaných stĺpov, na tých starých sú už nové ukotvenia - vyzerá to dosť divne keď na starých zájdených stĺpoch sú lesknúce uchytenia trolejového vedenia..myslel som si, keď získali grant, tak dajú aj nové stĺpy, inak pozdĺž Hroboňovej sú už základy pre nové stĺpy VO - viem že ich majú nahradiť, len nechápem ten "zmysel", že tie staré vo vozovni tam nechajú a tie ktoré majú koróziu pri kotvení nahradia novými ? ? ?
No ja som to pochopil tak ze ked je tam voz "zo 141" tak to povodne nemalo jazdit a stiahli tam voz zo 141ky, teda ze to nie je vypravene planovane. Asi som to teda pochopil zle
Takze moja prognoza sa splnila. 74 netreba vobec, stacia len tie "174ky". 141ku tiez nebude coskoro treba, ak by sa predlzila 210 az ku Vozovni Hrobustov/Lovinskeho.
No, to nie je smiešne, to je skôr k plaču. Ja som u "dráhy" od roku 2008 ale už pár rokov predtým som proti samozvratnej diaĺkovine korešpondoval so ŽSR. Aj kvôli znižovaniu priepustnosti "korytoru" pomocou stupídneho ETCS L1, likvidácie staníc a budovania jednosmerných výhybní, teraz mi aktuálne pijú krv chystaným rušením pozitívky. Až ma prekvapuje, že u takej firmy je taká rozumná elektroenergetika a že nám pustili Traxxa...
Posledná časť posledného súvetia je kľúčová. Podľa mojej mienky bude minimum ľudí v rámci mesta jazdiť vlakom, i keby sa postavilo dvadsať zastávok. Málokto totiž bude zbytočne platiť okrem PCL MHD aj JCL/PCL na vlaky (to by mu musel ten vlak ušetriť sakramentsky veľa času). Najprv treba zaviesť plnohodnotný BID, až potom možno očakávať zmysluplné zapojenie vlakov do MHD.
Minule mi tu nikto neodpísal tak sa pýtam ešte raz (niekto to tu snáď vie): Tá diskusia v stredu od 18 h o verejnej hromadnej doprave bude na Námestí SNP vonku alebo v nejakej budove?
Ak vonku, tak "postojačky" či aj zopár miest na sedenie bude? Podľa bratislava.sk to má trvať do 20 h, ale podľa citylife.sk až do 22 h. Tak ako? ?
Nemusia nič budovať. Stačilo by viesť vlaky zo Záhoria ako priebežné buď na Trnavu, alebo na Galantu. A hneď by na tom bola hlst kapacitne lepšie.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.