Reakcia na: Peter6607 #177572:
Si v živote nevidel trolejbus na koľajniciach? Zájdi na návštevu do Brna, Ostravy alebo San Francisca.Ako príklad ťa používam na základe tvojich postojov. Svoje príspevky si dohľadaj sám.

alebo asi nejedol napr. salam Pick vyrobeny sice v Segedíne a kúpený v Madarsku a na Slovensku