Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: TARKAN #191593:
Teraz som si spomenul, že raz už som ti dačo podobné písal, ale som rád. ?
Reakcia na: TARKAN #191593:
Konečne som sa dožil tohto príspevku ? , už som si myslel, že som asi retardovaný, keď mi ako jedinému vadí extrémna hlučnosť rozbitého motora v 6633. ?
Reakcia na: 810zssk #191583:
Ta skodovka je z liniek na D. Hony - neboj, radi by sme vsetci z DH dopriali nizkopodlazne spoje, aby sme na DH mali aspon nejake spoje v niektorych casoch ( bezne nehradene vypadky, kapacitne poddimenzovane zalozaky, t busy - kde by mali rozdavat sluchatka na ochranu sluchu neratam ako spoje). Ked su skody na DD - tie lepsie, supervraky idu na DH - sem tam dost casto sa nejaky ten pokazi v lepsom pripade ho nahradia v rannej spicke SOR 9,5 v horsom vobec, co sa stava castejsie a spoje..e sa + ma zaraza ta udrzba... specialne si pamatam 6633 - ked bol po GO jazdil na DH - tichucky voz, tyzden/dva na DD a hucal ako turbina. Doprava MHD v BA je supershit na druhu a drahý v porovnaní s mestami v CR a SR v pomere ku "kvalite"
Reakcia na: Solider #191590:
Samozrejme typ uvedeny nie je a nemoze byt kedze DPB nemoze zvyhodnit jeden produkt - ine by bolo keby slo o rovnake zariadenia ake sa uz pouzivaju, ale kupovat teraz palubaky ktore by sa o pol roka vyhodili je trochu hlupost. Je tam len dane co tie zariadenia splnat musia. Ostatne, nikto nepovedal ze cely vozovy park musi mat ten isty typ odbavovacieho systemu.
Reakcia na: luky133 #191588:
Prebehla, ale bola zrusena. Teda sa bude opakovat (mozno). Teda este nie je zname kto v ramci nej bude dodavat zariadenia.
Reakcia na: luky133 #191588:
Tak hádam v tých podkladoch bol uvedený typ zariadení, aby výrobca mohol vedieť, čo má objednať. Totiž "nové typy" je dosť široký pojem.
Ináč dnes ma napadla jedna malá otázka. Prvé nové trolejbusy by mohli byť dodané už koncom tohto roka. DPB v podkladom už definoval, že majú obsahovať nové typy palubakov + označovačov. Bratislava síce už má odklepnutú dotáciu na ich nákup, ale ak si pamätám súťaž ešte neprebehla. Ak to pôjde rovnako ako pri trolejbusoch, že v nej bude x námietok možno, že sa neuzavrie ani tento rok. Ako potom bude vedieť DPB resp. výrobca od koho tam má namontovať označovače? To bude dosť blbo vyzerať, keď tam namontuje napr. Emtest a potom v súťaži na palubáky + označovače do starých vozidiel záhadne vyhrá Emtest... ? Jedine ma napadla klauzula v zmluve, že ich výrobca dodatočne namontuje... Alebo už prebehla súťaž na palubáky + označovače a len si to nepamätám? ?
Môžem vedieť ako sa otvárajú strešné vetráky na Soroch? Ďakujem
Reakcia na: Peon #191585:
Lebo som im spehoval co im tlaci na listok, pripadne potvrdenky vlozene v karte 😃 rovnako ak niekto pouzil ZSSK kartu tak bolo zrejme ze ma PCL pre celu trasu (ak nedoplacal cash).
Reakcia na: 810zssk #191570:
A to vieš ako, že to neboli ľudia s PCL pre 100+101, ktorý si zvyšok cesty jednorázovo doplatili z dopravnej karty? Strojček predsa pri kúpe lístka zobrazí na displeji jeho cenu a po priložení karty sa len na papierovom lístku zobrazia platné zóny + pôvodný a aktuálny zostatok na karte (ktoré v tomto prípade zostanú rovnaké).
Reakcia na: TeBeCe #191579:
pochvaľovali si aj Capa s klimou 😃 a nejako ti ten SOR neverim, ked sem-tam uz to jazdi na L32 cez vikendy
Ono na Dlhacoch by uz mohli zaviest aj nejake garantovane NP odchody, kedze sa tam objavuju aj Skodovky... idealne by to bolo pekne odstupnovat:
- garantovane nizkopodlazny spoj
- garantovane vypraveny spoj
- 33/4 a 33/5
? ? ?
Reakcia na: TeBeCe #191579:
Majú ich mať, ale 25 Tr si berieme dole ?
Reakcia na: luky133 #191577:
niečo ako kombinácia DPB-Slovenské tunely-firma z ČR? 🙂
Reakcia na: TeBeCe #191579:
A moznoze nie ?
Reakcia na: MatejBA #191578:
Dnes si cestujuci na L33 velmi pochvalovali klbovy SOR ? ved uz coskoro budu take iste, ale s palicami ?
Reakcia na: luky133 #191577:
Tak mne by nevadilo, kebyze na L33 jazdia MBCC ... trebars aj natrvalo ?
Reakcia na: TeBeCe #191572:
A veď nepoznáš spôsob obstarávania na Slovensku? Vyhrala to Elektra či kto a tá si objednala za lacnejšie Elzu a obe firmy sú v zisku. ? ?
Reakcia na: TeBeCe #191575:
Pockat, nebodaj na Patronke postavili druhy stlp za mesiac? ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.