keď už ste spomínali ten Svätý Jur, tak myslím, že pri stavbe terminálu sa mohlo myslieť aj na nejakú budovu pre predaj CL a občerstvenia- do tých sklených prístreškov na nástupišti sa to nezmestí a pôvodná VB je už pár desiatok metrov od koľajiska v dezolátnom stave.
#Kampaaaaaan
z rozprávky Ľadové kráľovstvo.