Reakcia na: bobitwo #257585:
Jasne, v Lamaci je problem hnusny psiky zabijajuci autobus, ale ze tam hukaju vlaky 24/7 aj o 1-2-3-4 v noci ako zmyslov zbavene je OK
To je na urovni ludi, co sa stazuju, ze na Sancovej jazdia auta a autobusy. Ak niekomu vadi hluk, ma ist byvat na dedinu, kde jediny hluk je kohut nadranom, a nie do mesta.
Inak sranda, ze ludom vadila L30 cez den cez Vrancovicovu kazdu pol hodinu, ale nevadi im autobus v noci kazdu hodinu.
len hold .. niekomu vadí zvuk motorov ...
/a Tie meskania najma doobeda by uplne rozhodili grafikon