Reply on: 810zssk #4328:
Tak zas prr, toto bolo tiež (aspoň u mňa) explicitnou súčasťou výukových jázd, že sa nemáš spoliehať na prednosti a stopky z vedľajších ciest, ale vždy si pohľadom skontrolovať, či ti tam niekto nejde vbehnúť. Čarovná vetička "pán vodič, mali ste predvídať" správanie ostatných účastníkov premávky.

leoSR
Povedal niekto, že pre chodcov pravidlá neplatia? Dávať na jednu úroveň ochranu chodcov v meste a anarchické správanie nie je správne.
Páči sa mi komentár od PotPalo: "Lepšie ako učiť deti že na červenú sa nechodí, je učiť deti používať mozog." - Toto platí bez ohľadu na to či kráčaš alebo sedíš v aute.