Reply on: Matej Balog #56013:
ty nevies citat ? kde hovorim o metre ? ja tu stale hovorim o nosnom dopravnom systeme a mimourovnovom rieseni v centre.to ze tunak kopu ludi nevie pochopit to, ze napojenie na safko je ten najvacsi problem by som asi chcel vela...
dalej vidim problem v tom, ze mesto blokuje vystavbu projektu filialka s odovodnenim ze budu raz (rozumej za 50 rokov mozno) stavat tunel. ked chcu stavat tunel nech ho stavaju hned, alebo nech mesto vyklidi priestor a robi tam elektrickovu radialu.
a navyse ked uz mesto tak sila mocou chce si rozdelovat peniaze samo, tak nech to dotiahnu po projektovej stranke do konca a od safka po kamenne nech je to pod zemou.

AAA
A čo sa týka tej obsaditeľnostiSiemens ju počíta pre 7 osôb/meter, ale ty si tvrdil, že ju Siemens počíta pre 4 osoby/m.
čo sa týka traťovej rýchlosti, niekto tu spomenul, že na ružinovskej radiále nejaká električka dosiahla 110 km/h. Ja som na to reagoval príspevkom, v kt. som napísal, že trať Zátišie - Jurajov Dvor je stavaná pre rýchlosť 120 km/h. Ale nikde som nepísal, že sa ňou tam bežne jazdí.