Reply on: galiyosha #55994:
heh, prekrucas 
hovoril so o tvojej neznalosti EU projektov
projekt filialka je realny, to co som ti dal ten jeden link bol navrh, aby sa tym vyriesila aj cast MHD, to ze nevies citat je druha vec.kedze mesto nechce tuto sancu vyuzit bude sa stavat len stanica filialka, tunel po dunajom, ja viem ze to je pre teba tazko pochopitelne

a ty teda neveris ani tomu prioritnemu projektu co ?

to ze si nedokazes priznat to ze si nevedel ani o tom ako idu cez BA projekty, ked si dokonca myslel, ze ziadne
tak to tiez svedci o tom, ze s a v tejto problematike vobec ale vobec nevyznas, tak isto netusis akoje to s EU fondami 
si taky isty maly clovek ako igorko, ktory si mysli, ze ked vie urobit cenik na nejaku telku vie vsetko
inak tebe prave ten zdravy rozum chyba, odporucam ta na sme.sk tak by si pasoval
AAA
Presne za to som.
Rozchod: postupný prechod na 1 435 mm.
Re #55974 yale: Napr. zvršok je v úsek Zátišie - Jurajov Dvor je myslím, konštrukčne stavaný na rýchlosť 120 km/h.
Re #55978 yale: Ale to potom môže byť NDS aj moderná rýchlodrážna električka, nie?