Reply on: Red-Hawko #56016:
201, Záhradnícka, 68

ale dam si tu namahu a ked pojdem nabuduce v ULF-e tak ti odfotim co je priamo v elektricke a tam su tie udaje ktore suhlasia s brozurkovu SGP/Elin union

nebudem sa tu X krat opakovat, precitaj si co chcem 

ja mozem tvrdit, ze zavadzas ty, kedze vychadzas z nejakej brozurky ale prax je ina 

, ale to nemá pre MHD reálnu hodnotu, rovnako môžem povedať, že Bugatti Veyron rozbehneš na 400 aj na slovenskej diaľnici
. Pre MHD postačí vozidlo s Vmax = 70-80, dôležitejšie je, aby podobnú rýchlosť medzi stanicami mohlo trvalo dosahovať.
takze kde by si chcel sa prehanat s elinou 110 kmh 
a pre BA moze platit aj tych 330 


galiyosha
Stále si nenapísal, ako aj spomínané prioritné projekty konkrétne vyriešia (ne)existenciu NDS v Bratislave. (Ostatne, o štúdii Remingu bolo taktiež povedané, že Petržalku rieši krajne neuspokojivo.)
Nuž, ani ich už nečakám, lebo zjavne k tomu nedokážeš nič povedať. Sladké spanie v ilúzii svojej nadradenosti Ti prajem.