Reakcia na: Isidor #178:
Ten spominany prechod nie je zaujimavy, ale otrasny...Este sa pojdem previezt opacnym smerom, ale v tomto lejaku sa mi bars nechce.
Vidno, ze mate malu trolejbusovu siet.
Dopravák
Križovatka Moyzesová-Poštová -autá stáli a vytrubovali(lenže tu z jednej strany svietila zelená a oproti červená) a to sa opakovalo aj na križovatke Poštová-Kuzmányho