Mno,bol som sa rano 3x previezt po J.Triede a je to cool.Este nefunguje prechod pre auta pri Strojari,ale elektricky veselo behaju.Videl som 1 T6 a zvysok stare T3ky. Zaujimavy je prechod z novej na staru trat pri Astorke-az teraz si clovek vsimne v akom dezolatnom stave je ten zvysok...
Dopravák
Križovatka Moyzesová-Poštová -autá stáli a vytrubovali(lenže tu z jednej strany svietila zelená a oproti červená) a to sa opakovalo aj na križovatke Poštová-Kuzmányho