Reakcia na: RDZ 50 #12942:
mas odvahu napisat tu nieco take?? bacha aby to ten zajordansky hajzel nezneuzil nejak ? ?
vodič ma nalepený paper na palubovke že "pohýňaj sa na jednotke" a on furt len na dvojke...(cesta 8.20 od OD Beta) ? ?
?
TA
4 : 367; 417; 605
7 : 349 + 385; 376 + 377; 513; 531