Reply on: *SOLARIS* maniak #12953:
Riso ma pravdu, aj ja som u videl na L20....cca 16:15 na NO smer Myslava.....a skuste to este raz vymazat dpc
vodič ma nalepený paper na palubovke že "pohýňaj sa na jednotke" a on furt len na dvojke...(cesta 8.20 od OD Beta) ? ?
?
TA
4 : 367; 417; 605
7 : 349 + 385; 376 + 377; 513; 531