Sľuby sa sľubujú... koľkože to malo byť slávy, že sa spustí preferencia električkovej dopravy po rekonštrukcii svetelnej signalizácie na Námestí osloboditeľov.
Križovatka sa rekonštruovať mala... nebolo to kvôli stavbe Auparku ale kvôli KORIDu. Nechceli križovatku zrekonštruovať lebo vedeli že so stavbou IKD by ju museli celú znova rozkopať a prerobiť. Rozhodli sa že počkajú a zrekonštruuje sa v rámci IKD... Ešte nevedeli ako to dopadne viď. terajší stav.
Avšak tá križovatka sa mala rekonštruovať už dávno pred tým než sa ten Aupark začal stavať. Je v dezolátnom stave, ktorý DPMK rieši vždy nejakou "údržbou" krížení, výhybiek a zaasfaltovaním priechodu pre chodcov kde sa ľudia skoro pozabíjali. Keby sa verejnosť naň nesťažovala, tak doteraz by bol celý rozbitý.
veru tak,, námestie sa malo robit sučastne so stavbou AUPARKU, pokiaľ dobre viem, DP tam neinvestoval, kôly stavbe AUPARKU, a Aupark sa nejako od toho "dobre" odtiahol ?
Iste, niekomu by padlo vhod, keby sa držali huby (a krok). Čo tak sa pýtať, prečo sa nenašli peniaze na rekonštrukciu križovatky v roku 2011? Respektíve, prečo sa tam ešte jazdí, keď to je v havarijnom stave. Alebo ako si drážny úrad plní svoje povinnosti. Alebo prečo sa utopil projekt MET a tak podobne ďalej...
uvolnena obruc nedokaze sposobit vykolajenie vozidla .. udajne mu prehodilo vyhybku pred poslednym podvozkom .. dovodom je teda jednoznacne stav trate ..
Hm, tak to som zvedavý aký "dovod" DP uvedie .. ? dufam že nebude "na vine" podvozok a len aby nebola tá 805 tak poškodena že bude odstavena ako 801 ? no uvidime,,
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
LUKYmhd