Bola tam nehoda no kym povolali vozy na nahradzovanie tak bola nehoda odstránená, jediné vozidlo ktore nahradzovalo bola 3523 na 4ke podľa vysielačky z 8 minutovym meškanim.
Nie bola v sluzbe D1507, ked si si nevsimol spominal som, ze na bocnom displeji svietila L54, posledne kolecko tam bola 5006, ktoru dielnari donieslu na Exnarovu a nasledne odniesli 3306 do garaze( asi na VSA kedze od Polikliniky bocili smerom na Zupkovu...)
píš radšej bez diakritiky, vtedy nebudú biť do očí tie chýbajúce dĺžne. Ak si nevieš zapamätať, ako sa píše "kvôli", skús to so slovom "pre". Koniec jazykového okienka.
L19: 3317
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
brika_513
D5103: 5003