Dobre, urobil dakedy nejaku škodu? Nech si jazdi jak chce, doležite je že pride. Jazdi na starom voze tak aj keď zadre motor (čo sa určite nestane) tak to nebude taka škoda jak keby na Citelise. 4311 ma dodžubanu prevodovku na ktoru bol už párkrát aj odstaveny tak asi preto šiel 20km/h, určite nie zo zlomyseľnosti aby ľudia meškali. Hovorim išiel som s ním neraz aj na citelise a krásne letel. A to s tou vodou bolo v lete, vyvrela asi polka nadrže, zostavalo už len posledne polkolo z mlynu na KVP (špička), a on pekne, aj keď len 20km/h došiel až na to KVP. Možno mal meškanie, ale stale menšie pokiaľ by prišla zaloha sa napojiť. Ten človek keby mohol tak vam srdce na dlaň vyloži, ne jak daktorí, ktorým sa už roky stále prepečie cez tisícky sťažností že neotvárajú predné dvere, nadávajú na cestujúcich a strašia stare baby...
Obehni ho dole sečovskou,to je aké šetrenie voza že dole kopcom ísť 20km/h? alebo že bude jazdiť a nevadí mu ani vyvretá voda a možno ani dva defekty, to je šofér.
Zatial motor nezadrel tak potom asi na spojky nevedel čo si môže dovoliť.
A furt keď mu zavolaju, tak pride porobiť, aj cez vikendy, vyluky atď... Keď Vám ten človek tak vadí tak píšte sťažnosti, listy, nech ho vyhodia a on spadne na uplne dno. Poznam ho a neraz som s ním išiel na citelise a nešiel 20 km/h ...4311 nieje najnovši a ake problemy ma ten voz, buďme radi že už davno nema vytesany nahrobny kameň ako 4310 a pod. Snaži sa ten voz šetriť, a aj preto chodi 20 km/h.
Nezastávam sa ho, tiež kebyže sa niekde ponáhľam tak ma to naštve, ale on už iný nebude. Ale napríklad on bude v jazde pokračovať aj keď mu vyvrie voda, miesto toho aby šiel na poruchu, síce bude meškať ale nevynechá spoj. 6367 držal pohromade dlhé roky on, dielňa by sa na to už dávno vykašlala...no a neviem ako znervózňuje ostatných vodičov, veď môžu ho obehnúť - nie je to pán F. ktorý ide celú cestu so zapnutou smerovkou vľavo a autá sa ho boja obísť. Nakoniec sa ešte ukáže že mal mobil pri uchu ?
Vlastná technika jazdy je veľmi výstižná definícia... ale aký už môže byť motív k takmer zastaveniu dole Sečovskou, to asi nepochopím nikdy. A nielen ja, už ho totiž evidujú aj "bežní" cestujúci, ktorí sa na jeho jazde bavia, komentujú ju, či potichu nadávajú. Nuž, pri jeho problémoch s kopcami (výjazd hore z Kalinovskej je tiež zážitok), by sa mohlo porozmýšľať o vyhodení furčianskych liniek z jeho rozpisov.
Prave v tomto pripade treba riešiť všetky veci čo si napisal dokopy lebo velmi spolu suvisia a tu je hlavne problem, že to NEVIEŠ ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Rudyke902