Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
359 na L2 mala pred malou chvilou DN. Stret s IGK. Cele celo je poskodene. Pravdepodobne ju dlhsiu dobu neuvidime ?
Včera som si všimol, že Optimabus má ďalšiu "linku". Ide z Optimy cez DPMK a Spolčenský pavilón spať k Optime. Premáva každých 40 minút. Doobedu zachádza aj k blšáku.
Dnes som videl zbežne CP OPtima busu a sú tam 3 trasy: trasa A,B a C. Myslel som, že chodí stále rovnako?! Vie niekto o tom niečo? Pokúsim sa dostať k tomu CP a dôkladne si ho preštudujem.

Neviem, či som zaspal dobu ale na zastávke pri Jumbe som si všimol busty Štefánika a Masaryka. To od kedy tam sú???
ALE STE SA POBAVILI? ČOOOOO?? ? ? ? ?

Na námestie by som jednoznačne dal výhybky z pérovými jazykmi (šp.hala, VSS...):
1. nie sú tak hlučné(vlastne vôbec) ako pri Strojári
2. pohrotné výhybky by mali byť jednojazykové, prípadne a to je najlepšie riešenie urobiť koľajovú splietku-tá by sa hodila najmä z Južnej triedy
Ako keby ste nevedeli, že Hornbach buduje aj slučku, takže kvôli tomu tie kolíky!!!
Reakcia na: Nodes #7650:
No v prvom rade je žliabková a dá sa zadláždiť. A keď sa DT-čka osadili na Južnej triede, tak by som s nimi počítal aj na NO.
Reakcia na: 1018 #7637:
Co bola salena vecera? ?
Reakcia na: Sarko #7634:
Viem, ze do centra sa otvoreny zvrsok nehodi. V com je ina ta vyhybka DT?
Reakcia na: Sarko #7648:
Ja som to opísal z fotky doma ? ? ? ?
Reakcia na: Diggi #7646:
Jáááj, tak to mi nenapadlo... Prepáč Korzár ?
Reakcia na: Sarko #7645:
šikovná čaja, by sa jej nepodarilo ani keby si to plánovala ? ?
Reakcia na: Sarko #7644:
Možno zo zastávky ako ja ? ? ?
Reakcia na: Diggi #7643:
Až teraz som si pozrel ten odkaz na Korzár a nestačím "zírať", veď to je opísané od slova do slova! Tomu sa hovorí drzosť najhrubšieho zrna...
Reakcia na: Dopravák #7642:
Hej veď nebolo to prvý krát, ak by mali oficálne vyjadrenie DP tak by tam bol aj dôvod prečo jazdia autobusy a prečo len doobeda. ?
Reakcia na: Diggi #7629:
ak si pamätáš, raz som tu niečo napísal a na druhý deň to bolo v novinách... Sme predsa ?! ☺
Reakcia na: Sarko #7640:
zastávka tam bude, ale HornBachovskááá ? ?
Reakcia na: 1018 #7639:
No hej, len aby Ti tam nezriadili zastávku OC Kaufland alebo medzitým L5 nestihli zrušiť... To již nebudem zastavovat vůbec. ?
Reakcia na: Sarko #7638:


Som si teraz usil, pojdem za sefom a dostanem prednasku, ked si precita ten moj rychlostny hypoteticky unik ?

Ja sa popytam najprv na nazor pana J., potom Shortyho a ked bude jasne, ze je to v poho, tak budeme robit "Hosticeee, ale nezastavujem, maame spozdeniii" ?
Reakcia na: 1018 #7637:
Aha, takže čenčuješ romantiku za rallyetiku... Ale Shortyho tam prosím nepustite. ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.