ano ano, aj na Ruzinovskej bude pevna jazdna draha a zatravnenie. Moja chyba ? zle som to napisal.
Tak napriklad ta Ruzinovska, zastavky Tomasikova a Slovanet maju byt spolocne s busmi a zvysok zatravnene a vsetko pevna jazdna draha.
Preco by malo byt na teba zle. To nie je prkotina ako ci niekto napisal spravny spisovny tvar... To to je na fore o mhd celkom podstatna poznamka. A si natolko inteligentny ze to chapes, tak neryp ?
Nuz Dubravka je cista katastrofa, to je reko ala 1987.
Avsak Ruzinov, Karlovka a Vajnorska to uz bude ine kafe. zatravnene trate, pevne jazde drahy, mazanie oblukov, rusenie prejazdov cez trat alebo ich vybavenie absolutnou preferenciou, odstavne plochy pre bicykle a bikesharing, spolocne zastavky pre bus a elektricku, pojazd trate busmi pre obchadzanie zapch a podobne. Hlavnym kriteriom je zvysenie priemernej rychlosti az do 30%.
Hadam to aj vyjde ?
Pán Smolka, príspevok 76289 je váš vlastný, ste teda vy ten hulvát a arogant? A od vás sme si tu už všeličo hulvátskeho a arogantného prečítali, napríklad o nadradenosti maďarského národa a jeho nároku na Košice ?.
Pokial by som bol revizorom, tak rozhodne by som ani v takom prípade nevyžadoval zaplatenie pokuty. Cestujúceho by som slušne upozornil, že mu ubehla platnost cl a požiadal ho o zakúpenie-označenie nového cl alebo o ukončenie jazdy v nasledujúcej zastávke. Samozrejme nie na zrýchlených linkách, kde je nasledujúca zastávka až za dlhší čas vo vzdialenejšej časti mesta. Tam sa evidentne jedná o zámer. Pokial by zareagoval hulvátsky ,tak by som využil svoju právomoc aj v prvom prípade.
Je zaujímavé sledovat na Slovensku, že ak sa niekto snaží uplatnovat slušné a korektné chovanie, tak narazí na hulváctvo, ironiu, aroganciu, niekedy agresivitu. Vid príspevky 76289, 76292....
Niektorých takých poznám osobne a rozhodne nepatria medzi dosledne dodržujúcich zákony, predpisy, ba naopak, podvody, klamy, podrazy a podobné "vychcanosti" patria k ich životnému štýlu.
tak blava nema daleko od kosic co sa tyka rekonstrukcii trati, viacmenej to iste len v inych farbach.. no oni aspon nakupili paradne nizkopodlazne briky s klimou, my sme nedokazali ani to.. a ktovie ci tu este vobec niekedy nejake take podobne uvidime.. no obavam sa ze asi nie kedze toto momentalne vedenie dpmk je zasadne proti takym brikam navyse im poslusne drukuje a na vsetko prikyvkava ha-rasi(a opacne) a svoje "taskentwagen"pragoshitexy obe strany maximalne obhajuju, klanaju sa im a vynasaju do nebies.. ?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Base