Na auto a pohonné látky treba mať peniaze. Lepšie dať 9,10€ mesačne za dobitie karty ako 9€ na benzín ktorý mi vydrží tak dva dni. Auto až keď budem mať finančný príjem. ? ?
ked som minule pocital, kolko km by sa usetrilo ako by L18 jazdila nie hornym okruhom Tahanovec, ale po Americkej triede, vyslo mi rocne zhruba 55 000 km... a odstranili by sa tym aj nezmyselne subehy... 19 000 sa mi pri tom zda malo ?
O zmysle konečnej na Exnárovej sme sa tu už neraz bavili. GR DPMK býva na Buzuluckej. Keď sa spustila Exnárova no tak terajší GR DPMK ani nechyroval, že raz ním bude. To, že to nedokázal v relácii vysvetliť, je jeho problém (a neznalosť).
Opäť ukazuješ, že keď nedokážeš reagovať, tak sa uchýliš k niečomu takému. Ja som napísal čo by to riešilo. Ak ti nie je zrejmé, že momentálne tam existuje problém nemožnosti linky vzájomne preklať, že tie si vzájomne konkurujú, tak sa nemáme o čom baviť.
Re #52791 pedro77: Čiže ak by z Exnárovej šla jedna linka vpravo a jedna vľavo, dávalo by to zmysel.
je v podstate jedno ci ide spoj zo zupkovej na palackeho cez presovsku alebo secovsku, casovo to vychadza temer rovnako, samozrejme z miu je to lepsie cez secovsku
Ja neviem ako teraz upravili cesťáky linky 17 ale v tom istom čase keď ide L17 z Palackého ide aj L15. Ako napríklad dnes. 20:08 - Na Palackého došla linka 17 a za ňou linka 15 a o nejaké dve minútky aj linka 20. V priebehu troch minút šli tri linky NARAZ na Furču z jednej zastávky. ?
Ako už vieme, L17 jazdí až na Lingov z dôvodu "politickej objednávky" na priame spojenie celého sídliska so ŽST.
Sú to jalové km, keďže cez celé sídlisko sa preháňa 5 iných liniek (2T+3Zr) a teda, kto napr. z Lingova by chcel just použiť L17 končiacu na Exnárovej, má najmenší problém prestúpiť napr. na Fábryho.
Keďže to je politická linka, škoda o tom ďalej diskutovať.
Nerozumiem. Veď predsa jedna polovica sídliska by bola obslúžená jednou linkou, druhá druhou a vzájomne by boli prepojené trolejbusmi (ktoré neobsluhujú primárne iba Furču). Obe linky tak či tak vychádzajú na Palackého, preto nechápem, prečo by niekto z MiÚ mal obchádzať celé sídlisko, potom sa vracať späť, namiesto toho, aby šiel priamo po Sečovskej (L15). Prešovská nie je cieľová stanica, toto ako argument pre priame prepojenie CELÉHO sídliska nemôže obstáť.
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
jt
Re #52791 pedro77: Čiže ak by z Exnárovej šla jedna linka vpravo a jedna vľavo, dávalo by to zmysel.