Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: 5 #48272:
... len ako vyriešia prestahovanie DPMK z VŠA na Bardejovsku... kedze je akosi podozrivo ticho a bola aj petícia proti presunu autobusov na Bardejovskú.
Mesto chystá zmenu územného plánu VŠA
http://www.kosice.sk/article.asp?id=5676

"Doprava:
- terminál integrovanej koľajovej dopravy umiestniť v blízkosti futbalového štadióna a na hlavných peších ťahoch k záchytným parkoviskám
- podmienkou výstavby futbalového štadióna s kapacitou 20-tisíc návštevníkov je zrealizovanie štvorprúdovej prepojovacej komunikácie Moldavská – Pri prachárni"
19ka po tych krivych poprepadavanych paneloch. ROFL.
Reakcia na: Isidor #48268:
ohladom jazdenia po trati, naposledy ma zaujali tieto fotky, nahradna doprava ako ma byt... a pritom je to este stale na slovensku http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=3825242e29ef252932252c2127ef1f&idt=u&idg=4010
Reakcia na: Isidor #48268:
no aspoň dačo pani Jenčová dobre začala dumať. Ešte pripomeniem ekologickú a kapacitnú výhodu KD, ktorú si tiež treba uvedomiť.
Hmmm L31 po tepláreň je zaujímavý nápad... ja by som postaval lávku per peších cez Hornád a L31 by mohla jazdiť ako doteraz+ by sa poriešila sev. časť sídliska ?
Mestská časť nesúhlasí s rušením električky a pridávaním autobusov. "Nevidíme vhodné riešenie v tom, aby sa posilnil autobus č. 19, ktorý má chodiť z Krásnej cez celé sídlisko," povedala Jenčová. Chce, aby sa aj na úkor jej oslabenia zachovala električka č. 3. "Električková trať je vždy voľnejšia ako Slanecká cesta," argumentovala starostka. "Oznámili nám však, že uvažujú o tom, aby č. 19 v rannej špičke chodila po trati."

Podľa Murovej sú požiadavky starostky "rozporuplné". "Na jednej strane kritizuje nedostatočnú obsluhu severu svojej MČ, na strane druhej sama navrhuje, aby DPMK obmedzil linku č. 19, ktorá obsluhuje práve sever," uviedla. Dodala, že trojka zostane zachovaná v rannej špičke, "kedy bude na Jazere na všetkých električkách väčší počet spojov a nebude sa to diať na úkor linky č. 19".

Samospráva navrhla iné riešenie spojenia severnej časti sídliska s centrom: "Keďže pre DPMK bolo nepriechodné zaviesť skrátený spoj Tepláreň - Námestie osloboditeľov, hľadali sme iný variant," vysvetlila Jenčová. "Tým by mohlo byť predĺženie trasy autobusu č. 31 z Vyšného Opátskeho ku Sporiteľni tak, aby chodil každých 20, nie 30 min. ako doteraz." ? ? ?

http://korzar.sme.sk/c/4900265/jazero-sa-stale-nedohodlo-s-dopravnym-podnikom-na-zmenach-liniek.html
Reakcia na: marek.16 #48265:
ta šak konariky sa napchali, aby sa nešlo viacej ako 15, bo by sa potom polamali ?
Reakcia na: Josip3211 #48263:
no ta ja neviem, či sa zmenia, ale tipol by som, že asi nie ?
Reakcia na: JCX1018 #48264:
Ako tu neviem kto spomínal, aj keby bolo povolené viac, tak zopár vodičov by aj tak išlo rýchlosťou 5 km/h
Reakcia na: Josip3211 #48263:
ja si myslim, že sa nebudu meniť, bo aj pri ceste do garaže su take vyhybky, a dakto nedovolil cez nich isť viac ako 15km/h
Reakcia na: redburger #48256:
Zmenia sa aj CP? Predsa pôjdu rýchlejšie či ne? ? ? ?
Reakcia na: Peter55 #48260:
Keby sme chceli z tej stránky zrobiť svetoznámu stránku, tak tam píšeme ináč. Ale ako som písal, mala slúžiť len pre zopár ľudí a nie pre celé iMHD. Taže teraz budeme musieť fakt meniť štylizáciu ?
Reakcia na: Peter55 #48258:
i neviem, čo sa zasa miešaš do toho, do čoho ťa nič....i toto nebolo určené pre teba... i ďalši bod, netreba zavidieť, to neni dobre, škodi to zdraviu ?
Reakcia na: marek.16 #48259:
Veď ja ti nekažem pisať jak vedec, len trošku poštelovať tie vety ?
Reakcia na: Peter55 #48254:
No počuj ty tu sem hneď, tá stránka mala slúžiť pre zopár ľudí, takže štylizácia viet je používaná klasickým štýlom, načo budem písať odborne? Na tejto zemi sú aj ľudia, čo nerozumejú odborným veciam ? . A pokiaľ ti to vadí, tak tam chodiť nemusiíš
Reakcia na: Yogi616 #48257:
To maš jasne, že hej, neexistuje žeby bula taka vyhybka dze netreba drzdic, furt še tak robelo ?
Reakcia na: redburger #48256:
hej,ale jak poznám niektorých vodičov,tak stále tam budú brzdiť ?
Reakcia na: Yogi616 #48252:
hm... no nevyzbám sa do toho moc, ale keďže sa zvýši rýchlosť prejazdu, tak je to zasa nejaké pozitívum, čomu som rád.
Reakcia na: Dispecer #48253:
jak vyjadriť? Bude výluka a hotovo ?
Reakcia na: Dispecer #48253:
Načo a ako sa k tomu maju vyjadriť? Oni riadia TD v KE?
Radšej nech sa učia štylizaciu viet ? ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.