Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Sarko #45802:
Dostať sa dalo tam kd eboli vystavene vozy t.j. ten nezastavany usek kde sa pripravuju vozy do vypravy (proste ovno oproti zavoram). P. Barbušin robil oblhliadky kolo vozovne - hala ťažkej, ľahkej udržby, umyvárka.
Reakcia na: TA #45799:
Aha, tak to je ine 🙂 No dufam, ze hlavne zazitok stal za to, mohli by ste tu popisat aspon strucne, co sa dialo, kde sa dalo dostat a co ste videli, pripadne aj ako prebiehala sutaz a kto sa ako umiestnil 🙂
29.4.2009 15.33 solac3903:
Re #45681 Nodes: to sú výlevy ex RDaT, interiér vyzerá ešte desivejšie a vpredu má maják ako dielenské vozidlo. No zatiaľ a tam každy chytal za hlavu kto ju videl, ako pekna je všetko ale žiadny cit, proste zase len splnené detské sny alebo ja už neviem.

Na imhd už chodievam len minimalne, ale dostal som echo na toto, tak k tomu len tolko - ex RDaT je uz takmer rok minulostou a ziadne jeho "vylevy" sa uz dnes nepraktizuju a ci je to dobre, alebo zle, nech si uzavrie sam. Som dnes vodicom elektricky, tak prosim cely ten folklor zvalovania vsetkeho na Nagya uz hod za hlavu, je to trapne. Ani som nevedel, ze nejaky lozkovy autobus este existuje, ze pojde na opravu a ze mu daju nejaky zeleny nater, tak netrep hluposti. , je to maximalne trapne.
Reakcia na: Sarko #45798:
moje meno napisal tak skomolene ze mne urcite nic neposlu ?
Reakcia na: Sarko #45798:
veľa tým nezíska, lebo čo som si všimol, tak každý cca 10. návštevník sa volal Novák. Aká to náhoda...
A aj tak sa všetci nezapisovali. Tí, ktorí " išli s niekym ", boli dopísaní len ako + daný počet osôb k menu.
Reakcia na: Yogi616 #45795:
Mozno nejaky nadejny buduci podnikavec si buduje databazu osobnych udajov na neskorsie zasielanie nevyziadanej reklamy 🙂 Nastastie uz mladsie rocniky nezaziju "dobrodruzstva" ako tie starsie rocniky, ktore za mlada museli utekat pred lietajucimi cadicovymi kockami alebo bojovat s mavajucou pistolou pred ksichtom od citiac sa napadnuteho opiteho straznika...
Reakcia na: Yogi616 #45795:
ja som ale ocenil, ze hned za vychodom z tej vratnice smerom do arealu bol kos, takze som nemusel ten papierik dlho drzat v ruke 🙂
Reakcia na: Yogi616 #45795:
Keď im zmizne šrubka tak cenu vydelia počtom navšetvnikov a pošlu každemu učet ?
Mne nevadilo ani to, čo odomňa pytali (meno...) ako ten pristup a spôsb akym to hovoril. ?
Reakcia na: Peter55 #45794:
Meno,bydlisko,koľký ste,podpis..na fras kariku im to bolo treba...
Až na tu SBS na vrátnici som s DOD spokojny aj ja.
Ja chcem poďakovať všetkým, čo nám počas uplynulých dní v KE venovali svoj čas. ? Oni už vedia ktorí sú to ? ? ? ?
Reakcia na: solac3903 #45750:


Aj ja sa chcem podakovat DPMK za to ze usporiadal takuto peknu akciu. Pofotil som si vozy a stravil som tam pekný den.

Dakujem. ? ? ? ?
Reakcia na: kacka #45790:
Ja som tam nebol tak ako o tom môžem písať? ?
Reakcia na: RDZ 50 #45786:
ved to je v podstate jedno kto o tom napise ?
Reakcia na: elektrickar #45788:
Sorrka... ?
Reakcia na: RDZ 50 #45786:
a mňa si kde nechal?? ? ?
Reakcia na: Isidor #45780:
No ono ich bolo v skutočnosti IBA 19 tých súťažiacich ❗ ❗ ❗
Reakcia na: kacka #45773:
ta čo ti budem písať... opýtaj sa na ňu tých, ktorí tam boli (Dimi, eMareq, 1018, 3001, SHORTY, lavazo,jooojko,-KT8D5-,...) ?
Reakcia na: B737 #45784:
Veľmi pekné. Ale mohol si to dať aj na Youtube. ?
prichystal som si pre Vás milé video z jazdy na Karose ŠL ?
zároveň sa ospravedlňujem za rapidshare ? ?

http://rapidshare.com/files/228425037/KarosaSlwmv.rar.html

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.