Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: tbus #44075:
No veď samozrejme, ale tieto šomrania odrážajú zlé návyky cestujúcej verejnosti, ktoré nevznikli samé od seba. No ale tu sa vkuse vtĺkalo do hláv, že nič lepšie nejde vymyslieť.

DPMK dá na prieskum takmer 10-tisíc eur
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=5.3.2009/92822K
Reakcia na: Josip3211 #44074:
otázka znela 15 či 30 minút. Nespomínalo sa vedenie linky. To len na margo Tvojej otázky z #44062 ?.
Reakcia na: Josip3211 #44071:
s novym LV su nespokojni len ti ktorym zobrali oblubeny priamy spoj... velmi objektivna pricina nespokojnosti
Reakcia na: TA #44072:
30 minút a PRIAMO!!!
Reakcia na: pedro77 #44070:
Podla mna by trebalo zriesit okruznu linku s trasou OC CASSOVIA,OC OPTIMA,HORNBACH,BAUMAX MOLDAVSKA,OC GALERIA,HYPERMARKET TESCO,OC BAUMAX TROLEJBUSOVA,METRO,TESCO NAD JAZEROM, OC CASSOVIA.Dat tam 2 klbove autobusy interval 30 minut a hotovo.Spocitat kilometre rozdelit na rovnake diely a nech kazdy zacvaka plus nahodit tarifu COHBMTC - jednorazovy listok v hodnote 1 Euro. ? ?
Reakcia na: Josip3211 #44067:
tak opýtam sa inak - čo je lepšie? 15-minútový či 30-minútový interval? ?
Reakcia na: tbus #44069:
Tvoj nazor Ti neberiem ujo Teodor ci teta Teodora? ? ?
vsimol som si ze od optimy je L10 ovela oblubenejsia a vytazenejsia ako byvala L17, na lunik 8 uz prichadza plna.. nebolo by lepsie dat optime zvlast linku ?
Reakcia na: Josip3211 #44067:
vtedy si si vedel naplanovat cestu a teraz len hladas sposob ako by sa to nedalo...
Reakcia na: tbus #44065:
Vyskusane.Pokial ti nieco pride a presunies sa na mlynsku bastu pojdes tou 27 na ktoru si mohol cakat na stanici tych 20 minut. ?
Reakcia na: TA #44066:
Nic.Cakal som na zastavke max. 5 minut.Vedel som si naplanovat cestu.
Reakcia na: Josip3211 #44064:
ak je 15 minút veľa, tak čo si hovoril na bývalý 30-minútový sedlový interval L 27?
Reakcia na: Josip3211 #44064:
staci sa zviezt 2 zastavky a z Mlynskej basty mas 10 minutovy... a na mieri este aj L18 a L25.... aky 20minutovy???
Reakcia na: TA #44063:
No aj 15 minut je dost.Ale co vikend?
Reakcia na: Josip3211 #44062:
áno, ale je to dosť tendenčná otázka ? 20 minút nemôžeš čakať nikdy, keďže L 27 má sedlový interval 15 minút. Takže zavádzaš.
Reakcia na: TA #44060:
Je lepsie cakat 9 ako 20 minut.Ci ne?
Reakcia na: TA #44060:
18-kou zo zasady furcania nechodia aby ju pre nevytazenost coskoro zrusili ?
Reakcia na: Josip3211 #44055:
myslíš si, že to je len tak posunúť odchody o 2 minúty a basta? Nenapadlo Ťa, že L 27 je koordinovaná s L 34 ❓ Ak posunieš odchody L 27 o 2 minúty neskôr, potom zapríčiníš posun 7-8-minútového intervalu do polohy 6 minút a 9 minút. A potom príde na zastávku niekto typu Nikoliatko ( bez urážky, neber to osobne ) a začne tu vypisovať, že prečo musí čakať toľko na zastávke. Skús navrhnúť niečo komplexnejšie a nielen posun o toľko minút, ako Ti vyhovuje a po " mne potopa ". Stále je v tomto linkovom vedení veľa priamych liniek, ktoré znemožňujú takéto jednoduché posuny - takže na 1 strane ( nepriamo ) chceš priamu linku, ale na 2. strane kritizuješ nemožnosť lepšej koordinácie odchodov spôsobenej existenciou práve priamych liniek.

Nikoliatko : prečo si nešla L 18 k HyperTescu a odtiaľ trolejbusom, ktoré chodia " len " každých 10 minút mimo špičky ( usudzujem, že si cestovala v sedle, keďže si nevyužila L 50 ani L 55 )?
Reakcia na: 5211_2 #44049:
bočne BUSEčko z 3214 nechceš? predam lacno ?
Reakcia na: Josip3211 #44055:
Aha, takze ty chces vsade 10 minutove intervaly cez vikend ?

Ked ti niekedy vynecha spoj pri 30 minutovom intervale (ako sa mi casto stavalo v juli na L36), vtedy si v dobrom spomenies na prestupnu tarifu ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.